כסא מחשב מומלץ

כסא מחשב מומלץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

קריטריונים לבחירת כסא מחשב מומלץ

מעוניינים לקנות כסא מחשב מומלץ ואיכותי שיקל על ישיבה ממושכת מול המסך? חברת Ergonomic workspaces Simon – מתמחה ביצירת סביבות עבודה ארגונומיות מתקדמות ומשווקת מגוון איכותי של כיסאות מחשב אורטופדיים. לפניכם רשימה של קריטריונים בסיסיים שיסייעו לכם בבחירה נכונה של כסאות מחשב מומלצים.
כסא ארגונומי איכותי עם מגוון אפשרויות כוונון

בחירת כסא מחשב מומלץ מתחילה במוצר איכותי, כאשר האיכות ניכרת בחומרי הגלם שממנו הוא מיוצר, אופן התקנתו וגימורו שיבטיחו את עמידות המוצר לאורך זמן. זאת בשילוב עם עיצוב צורת הכיסא והתאמתו למבנה האנטומי של האדם היושב לאורך זמן מול מחשב, ומגוון אפשרויות כוונון בסיסיות ומתקדמות.


מנגנוני כוונון בסיסיים

מנגנוני כוונון בסיסיים של כסאות מחשב כוללים כוונון של גובה המושב למטה ולמעלה, דבר המאפשר להניח את שתי הרגליים על הרצפה בזווית של תשעים מעלות בין הירך לשוק ומעודד זרימת דם לגפיים. כמו כן, מנגנון השחרור והנעילה של משענת הגב מעודד תנועת גוף בעת אתנחתאות קצרות מהמסך. יש גם לבחור בכסא בעל מגנון כוונון גובה למשענות היד, המתאים לגובה שולחן ומאפשר נוחות הקלדה מרבית עם כמה שפחות לחץ על השכמות והכתפיים. בנוסף, חשוב לבחון את יציבות הכסא בעזרת חמש זרועות עם או בלי גלגלים.


מנגנוני כוונון מתקדמים

מלבד אפשרויות כוונון בסיסיות, כסאות מחשב מומלצים יכילו גם מנגנוני כוונון מתקדמים הכוללים את התאמת עומק הכיסא באופן שהדופן הקדמית תהיה במרחק של כאגרוף מחלקה העליון של שוק הרגל, דבר המונע לחץ מיותר על הברכיים. כמו כן, יש להעדיף כסא עם מנגנון כוונון עומק של משענות הידיים בזווית של כחמש עשרה מעלות מהמרפק למרכז מסת הגוף, דבר המפחית לחץ מאזור הכתפיים. עוד כדאי לבחור בכיסא עם התאמה לשקע של הגב התחתון כדי להפחית עומסים מהגב ולמנוע כאבים באזור ובעיות בחוליות עמוד השדרה כמו פריצת דיסק.


כסאות מחשב מתקדמים

מעבר לתכונות שכבר הוזכרו, חברתנו גם משווקת באופן בלעדי כסאות מחשב מתקדמים בעלי מנגנון ייחודי נושא פטנט, המכונה Dondola ומיוצר על ידי המותג הגרמני המוביל Wagner. כסאות אלו כוללים את כל אפשרויות הכוונון הבסיסיות והמתקדמות לצד מנגנוני תנועה תלת מימדים במהלך ישיבה מול מחשב, וכן מנגנון סינכרוני המעניק תנועה אחידה בין משענת הגב למושב.

הזמנת כיסא מחשב מומלץ

להזמנת כסא מחשב מומלץ עם מגוון אפשרויות כוונון להתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.

דילוג לתוכן