צביקה כץ – מנכ״ל ארגוטיים כותב עלינו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכרתי את חברת "סימון פתרונות ישיבה בע"מ " (עסק משפחתי) , דרך מכר וותיק במקצוע (קאצו'), שאני מעריך אותו כבעל ידע בלתי רגיל בתחום כיסאות משרד והיום
הוא מתפקד בסימון כ"ארגונומיסט" הבית.
על פי אינפורמציה שקיבלתי מקאצו', הבנתי שהבעלים החלו דרכם כרפדים ומרכיבי כיסאות משרד,  אך מהרגע שהחליטו לעמיד מפעל לייצור של כיסאות משרד, כולל יבוא של מרכיבים ואביזרי כיסאות, הכיוון היה "דיזיין ארגונומי".

במסגרת עיסוקי, כמנכ"ל "ארגוטיים יעוץ פתרונות ארגונומיים בע"מ", יצא לבקר במפעל תוך כדי חיפוש אחר דגמים מתאימים לעובדי יצור, עובדי משרדים, מעבדות, אריזה ולסביבות עבודה מיוחדות שם השיקולים הם לא רק ארגונומים אלא צריכים להתחשב באופי סביבת העבודה.

הכיסאות שהוצגו בפניי מתאימים גם לרמות ניהול, לעובדים כללי, ולכל מצב ועניין הם ידעו לתת תשובות טובות.
גם לבקשות מיוחדות בהם נדרתי לתת מענה למימדי גוף חריגים או לעובדים עם צרכים מיוחדים, ולכל מצב נמצאו פתרונות.
וכאשר הייתה דרישה לדגם הולם למעמד בכיר, אבל גם שעות רבות מול מחשב קיבלנו כיסא: עם נוכחות ניהולית, גם תמיכה מותנית, ידיות מתכווננות וגם עם מנגנון שיכול לענות לדרישות מבוקשות.

הכיוון הארגונומי של חברת "סימון פתרונות ישיבה בע"מ " עם היכולות לתת מענה ספציפי לדרישות מיוחדות ולסביבות עבודה מגוונות וכאשר גם הכיסאות הם מעוצבים בקווים מודרניים ובהתאם לדרישות העכשוויות כולל אבטחת איכות מעולה ,מבטיחה ערבות לישיבה נכונה ובריאה לאורך זמן.

בברכה,
צביקה כץ

מנכ"ל
ארגוטיים ייעוץ ופתרונות ארגונומים בע"מ

דילוג לתוכן