ריהוט משרדי תל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מגוון איכותי של כסאות מנהלים בתל אביב

אין ספק שמשרדו של מנהל נדרש להיראות מרשים ויוקרתי ולייצג בכבוד את חברתו. הדבר נכון במיוחד במשרדיהם של מנהלים בתל אביב, בירת העסקים. עקב התחרות העזה בעיר הסטנדרטים של איכות ויוקרה הולכים ועולים, ומשרד המנהל נדרש בחזות מעוצבת באופן מתקדם ועכשווי. צרכים אלו באים לידי ביטוי גם בכיסא המנהלים כפי שמשווקת חברתErgonomic workspaces  Simon -. החברה מייצרת, מייבאת ומשווקת שלל דגמי כסאות מנהלים מעוצבים, עכשוויים וארגונומיים המוצעים עבור מחירים נוחים במיוחד.

חשיבותו של כיסא מנהלים במשרד

מנהל הוא המייצג האנושי של חברה, מחלקה או צוות. בתור שכזה הוא נדרש במשרד מעוצב  ובכיסא ההולם את מעמדו. על כן, כיסא מנהלים צריך להיות בעל חזות יוקרתית ומרשימה עם מידות גדולות ומשענת מוגבהת. בנוסף לכך, למנהלים נדרש גם כיסא מעוצב בעל חזות מתקדמת ועכשווית. אל הנתונים הללו יש להוסיף את הצורך בכיסא ארגונומי המותאם באופן אישי לבעל התפקיד, אשר יקל על עבודה ממושכת בישיבה מול שולחן ומחשב.

כיסא משרד ומנהלים מבית טוב במיוחד

חברתנו מייבאת ומשווקת כסאות לכל צרכי ריהוט משרדי בתל אביב, החל מכיסאות מנהלים ועד לכסאות מחשב בתל אביב. הכיסאות מיוצרים על ידי מותגים עולמיים מובילים כדוגמת

החברה הגרמנית Wagner מפתחת מנגנון הישיבה הארגונומי Dondola. כמו כן, אנו משווקים כסאות מנהלים בתל אביב וריהוט משרדי ארגונומי של החברה השוודית Gotseesons עם קו עיצוב מודרני וצעיר, ותמצאו אצלנו גם מוצרים של המותגים האיטלקיים Quinti, Brado ו-Gabe.

לכל משרד יש כיסא מנהלים מתאים

מתוך מגוון סוגי כסאות המנהלים של חברתנו, כל משרד יכול לאתר את הכיסאות המתאימים לצרכיו, תדמיתו והגדרות התקציב שלו. כך למשל, תוכלו לרכוש מאינו כיסא מנהלים מדגם

Amelie עם ביצועים גבוהים ונוחות ישיבה אופטימאלית, בעל חזות ייצוגית אלגנטית ומעודנת, המוצע בשלל גוונים וריפודים לבחירה.

הזמנת ריהוט משרדי בתל אביב

להזמנת כיסא מנהלים איכותי, מתקדם ועכשווי המותאם עבורכם ומוצע במחיר משתלם, ולקבלת ייעוץ מקצוע ועוד מידע בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.

דילוג לתוכן