כסא מנהלים ארגונומי

כסא מנהלים אורטופדי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

להתקדם אל כסא מנהלים אורטופדי בהתאמה אישית

מנהלי חברות נדרשים בריהוט ייצוגי מכובד ומרשים המעיד על מעמדם ויוקרתו של הארגון שאותו הם מייצגים. אחד הפריטים היותר חשובים ומרכזיים הוא ללא ספק כיסאו של המנהל, שנדרש להיותו מרשים וייצוגי בגודלו, צורתו ואיכות גימורו.

יחד עם זאת, על מנת להבטיח את איכות עבודתו של המנהל שמתנהלת ברובה בישיבה, יש לבחור עבורו גם כיסא מנהל אורטופדי איכותי ומתקדם שיסייע לו לתפקד על הצד הטוב ביותר וישמור על חיוניותו ובריאותו. נתונים אלו מסופקים במלואם על ידי חברת הבוטיק המובילהErgonomic workspaces   Simon -המייצרת, משווקת ומוכרת כסאות מנהלים אורטופדיים דרך שיתופי פעולה של מיטב המותגים העולמיים. בנוסף, חברתנו מעניקה שירותי תחזוקה ותיקונים המבטיחים את תקינות ועמידות הכיסאות לאורך זמן.

חשיבותו של כסא מנהלים אורטופדי בהתאמה אישית

חשוב להבין כי אין זה מספיק לרכוש כיסא מנהלים מעוצב העונה להגדרה "אורטופדי" אלא יש לבחור בכיסא המותאם במדויק עבורכם. מדובר בכיסאות מנהלים אורטופדיים וארגונומיים מעוצבים, המתחשבים בצרכי עבודה ובמידות הגופניות של המשתמש ומתאימים את עצמם אליהם, כאשר ההתאמה האופטימאלית מבוצעת בעזרת מגוון מנגנונים מובנים. סוג זה של כיסא מסייע במניעת בעיות שלד ושרירים הנוצרות עקב ישיבה מרובת שעות ואינטנסיבית.

מבחר עשיר של כסאות מנהלים אורטופדיים וארגונומיים

חברתנו משווקת מגוון איכותי ומתקדם של כסאות מנהלים אורטופדיים ויוקרתיים, נושאי תו תקן, וזאת מסוגים, חומרים, עיצובים ודגמים שונים הכוללים מנגנוני התאמה אישית. הכיסאות מבוססים על מבנה ארגונומי מתקדם לרבות כאלו בעלי מנגנון Dondola הייחודי עם מערכות הנעה תוך כדי ישיבה ומנגנוני סנכרון. כסאות אלו שומרים על בריאות המשתמש וממזערים בעיות בריאות שונות החל מכאבי גב ועד כאבי ראש.

כמו כן, אצלנו תמצאו כסא מנהלים במגוון סוגי ריפודים לרבות כסא מנהל אורטופדי מעור או מבד טבעי או סינטטי. הריפוד עצמו עוטף ספוג קשיח ואיכותי בעל אורך חיים ממושך במיוחד. אנו גם משווקים כסאות מנהלים יוקרתיים עם מנגנון התאמה אישי המאפשר לכוונן את משענות המושב, המשענת והידיים לגובה המתאים למידות ספציפיות של המשתמש. ולבסוף, אנו מספקים כסאות אלו במגוון עשיר של עיצובים המאפשרים התאמה לכל סגנון משרד, החל מכסא מנהלים קלאסי ועד לכיסא מודרני ועכשווי. ואם לא די בכך, בכל עת אנו מציעים מבחר דגמים של כיסא מנהלים במבצע עבור מחיר אטרקטיבי ומשתלם במיוחד.

הזמנת כיסא מנהל אורטופדי

להזמנת כיסא מנהלים אורטופדי מעוצב, איכותי ומתקדם בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת ייעוץ מקצוע ועוד פרטים ומידע בנושא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.

דילוג לתוכן