כסא תלמיד

כסא תלמיד סטודנט אורטופדי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

להשקיע בכסא תלמיד אורטופדי

לקראת תחילת הלימודים בבתי ספר ובמוסדות אקדמיים, אם ברצונכם לשפר את טיב הלימוד מול ספרים, מחברות או מחשב, כדאי השקיע בכסא אורטופדי איכותי ומומלץ כפי שמציעה חברתErgonomic workspaces Simon -. רכשו כסא תלמיד אורטופדי שישמור על הגב, ישפר את נוחות הישיבה ומכאן גם את יכולות הריכוז וההתמדה.


למה דווקא כיסא אורטופדי

כסא תלמיד אורטופדי או כסא ארגונומי הוא זה שמבנה המושב והמשענת הגב שלו תוכנן לספק תמיכה ויציבות כמה שיותר גבוהות לגוף. ברשותנו מגוון כיסאות סטודנט אורטופדיים של מיטב המותגים בעולם הכוללים מגוון פונקציות של כוונון ותיאום אישיים, המקלות על ישיבה ממושכת מול שולחן ומחשב. בנוסף, כיסאות אלו מאופיינים בקימור בחלקה התחתון של משענת הגב וכוללים משענת גב מתנדנדת המעודדת את זרימת הדם בגוף.


בחירת כיסא מתאים

בחירת כסא אורטופדי לתלמיד דורשת לבחון מספר פרמטרים בסיסיים. קודם כל, יש לבחור בכיסא נושא תו תקן שכוונון משענות הידיים שלו מאפשר את הכנסתו מתחת לשולחן העבודה. כמו כן, יש להעדיף כיסא עם ריפוד אוורירי המונע הזעה ומכיל ספוג קשיח המבטיח עמידות לאורך זמן. בנוסף, העדיפו כיסא שכפות רגלי המשתמש בו מונחות על הרצפה בזווית תשעים מעלות של הרגל. עדיף גם לבחור כיסא שיתאים לילד למשך כמה שנים, הן מבחינת מידותיו והן מבחינת עיצובו וגווניו. על מנת לסייע לכם לבחור בכיסא אורטופדי מתאים לצרכי התלמיד ואו הסטודנט, עומד לרשותכם צוות מקצועי של חברתנו שישמח לסייע ולכוון אתכם בבחירתכם.


שימוש בריא בכיסא

חשוב להבין כי גם אם רכשתם כיסא אורטופדי מובחר עדיין ישיבה ממושכת רציפה אינה בריאה. לכן, מומלץ בטרם תחילת הישיבה לבצע מספר מתיחות של הרגליים, הכתפיים והידיים. כמו כן, בעבודה מול מחשב מומלץ כל כשלושים דקות להרחיק את הכיסא כמטר מהמסך ובכך להקל על תפקוד העיניים ולמנוע כאבי ראש. בנוסף, כל שעה חשוב לקום מהכסא וללכת מעט לפני החזרה ללימודים.


הזמנת כיסא אורטופדי לתלמיד

להזמנת כסא אורטופדי לתלמיד או סטודנט באיכות גבוהה ביותר של עיצוב ארגונומי ואסטטי, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת כיסא, הגיעו לאולם התצוגה שלנו בתל אביב או צרו קשר עם חברת סימון בטלפון 03-5370150.

דילוג לתוכן